Budova - Farma a Seník s jeřábem, Bigjigs

Kód: BJT245
Doprodej
Značka: Bigjigs
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný seník s jeřábem jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 18x13,5x13cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento hezky propracovaný seník může obohatit krajinu vláčkodráhy. Nebo to může být další doplněk jako budova k farmaření. Snadno použitelný naviják na zvedání a spouštění balíků sena bude určitě děti bavit. Součástí seníku je vagónek s magnetickým nákladem. Celkem obsahuje 5 dílů.

 

Rozměr je 18x13,5x13cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.