Budova - Silo s cementem, Bigjigs

Kód: BJT280
Značka: Bigjigs
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné silo s cementem jako příslušenství k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto hezky propracované silo může obohatit krajinu vláčkodráhy. Dřevěné silo s cementem a s vagónem na cement. Zásobník při otáčení vydává klapavý zvuk. Než vyrazíte na rušné staveniště, otočte silo a naplňte vagón. Zajímavé rozšíření pro vláčkodráhy.

Součástí balení je dřevěné silo na cement  a vagón s odnímatelným cementem. Rozměr: 17x11x8cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.