Budova - Vlaková myčka, Maxim

Kód: 50964
Značka: Maxim
458 Kč 378,51 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Vlaková myčka jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 15x12,5x14,5cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad každá mašinka má ráda, když je pěkně čistá, všechny vagónky se lesknou a jsou voňavé. Tahle myčka jim smyje všechny nečistoty, nasbírané na dlouhých dobrodružných cestách.

Modré čistící kartáče jsou z měkké gumy. Pokud vláček najede do myčky, otáčením vrchního kolečka docílíme toho, že se bude vláček sám posouvat skrz čistící kartáče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.