Dětský koberec - Silnice, Storabo, Ikea

Kód: DH01450
Novinka
Značka: Ikea
328 Kč 271,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Hrací podložka jako závodní dráha pro autíčka a vláčky, Storabo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořte svým dětem hrací plochu a dekoraci zároveň. Dětský koberec je veselý a zábavný, určený ke hraní nejen pro kluky, ale i pro holky, kterým hra s autíčky není cizí. Zatrub a jeď! Na tomto koberci jsou cesty, parkovací místa, dopravní značky a koleje – stejně jako ve městě. Skvěle se hodí jako doplněk k autíčkům a figurkám ze série Lillabo. Ty vyobrazené auta a vláček nejsou součástí výrobku.

Koberec tlumí hluk, vytváří příjemnou atmosféru a je měkký při chůzi pro nohy všech velikostí. Dětské hry mohou být silnou zátěží pro bytové vybavení, včetně koberců. Proto je koberec vyroben z odolných syntetických vláken, které nejsou náročné na údržbu. Koberec na hraní zůstává na svém místě a chrání před studenou podlahou díky pogumované spodní straně. Děti jsou mimořádně citlivé a proto tento výrobek prošel testy, které potvrdily, že neobsahuje žádné látky, které by dětem mohly ublížit. Perte v pračce na max. 40 °C, v režimu běžného praní. Srážlivost 4 %. Koberec pravidelně vysávejte a otáčejte.

Rozměr: 133x75cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrací podložky, koberce, cesty
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Ikea lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

IKEA nabízí širokou škálu výrobků pro zařízení domácnosti s kvalitním designem a dobrou funkcí. Vyrábí také kvalitní vláčkodráhy. Ikea je jedním z nejvýznamnějších maloobchodních podniků působícím ve 44 zemích/teritoriích celého světa.