Vlak skládací - Barevný s 2 vagóny, Mertens

Kód: B84089
Značka: Bino
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný barevný vláček - rozkládací kostičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická dřevěná hračka v moderním provedení. Dřevěný skládací vláček obsahuje mašinku a dva vagónky. Jednotlivé barevné dřevěné dílky se mohou rozložit a složit dle fantazie. Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Díky promyšlenému designu a funkci hračky se děti naučí rozeznávat základní tvary a barvy. Balení obsahuje 19 kusů.

Dřevěná hračka vhodná od 18 měsíců. Rozměr: 34x11x7cm

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY S TÉMATEM VLÁČKŮ
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bino lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček. Na trhu je od roku 1990 s obchodní značkou Bino. V roce 2001 převzal Olymp německou firmu Mertens. Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka pro dřevěné hračky. Produkci a sklady firma přesunula do České republiky, do Klatov. Momentálně jsou produkty Bino-Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA. Všechny hračky těchto značek mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.