Vlak skládací - Králičí rodinka, Small foot

Kód: LE11719
Akce
478 Kč –8 %
Vlak skládací - Králičí rodinka, Small foot
478 Kč –8 % 438 Kč 361,98 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný tahací vláček - náklad králíci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný skládací vláček obsahuje mašinku, dva vagónky a 4 králíky jako náklad. Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Hezká hračka pro děti 1 roku. Vyrobeno ze dřeva. Výška vlaku je 11cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY S TÉMATEM VLÁČKŮ
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.