Jeřáb - Přístavní Maxim

Kód: 8551
Značka: Maxim
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Dřevěný pojízdný jeřáb s autem a lodí.
Rozměr jeřábu: 19x16x20cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro nakládání a vykládání z nákladní lodi, je velice důležitý přístavní jeřáb, kterým lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží z lodí do kamionu, který už se snadno dostane k trati, kde už na zboží čekají připravené nákladní mašinky, které dodají zboží do všech koutů města. Mladí inženýři jistě vymyslí další možnosti, jak využít tento skvělý jeřáb.

Součástí je i nákladní loď (4x5x6cm), kamion s odjímatelnou vlečkou (10,5x4,5x4cm) a 2x kontejner jako náklad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jeřáby
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.