Set kolejí - Zarážky s magnetem a pilíře 6ks, Woody

Kód: 91814
Značka: Woody
188 Kč 155,37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Příslušenství k vláčkodráze, koncové nárazníky s magnety a pilíře. 
Počet: 6ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné zakončovací nárazníky s magnety jako doplněk k vláčkodráze. Koncové nárazníky jsou speciální díly k vláčkodráze, které slouží k zakončení slepých kolejí.

Set obsahuje celkem 2ks těchto zakončení 4 ks bloků k vystavění mostů. Nárazníky jsou dlouhé cca 5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOLEJE PRO VLÁČKODRÁHU
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.