Vláčkodráha Bigjigs - Středověk s hradem, 46 dílů

Kód: BJT067
Značka: Bigjigs
1 359 Kč 1 123,14 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha se středověkým hradem a příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rytíři jsou oblíbení u dětí a zapojí je do společného hraní. Hledej poklad na cestě do hradu! Vycvič si své zdatné rytíře, aby ochránili hrad a královnu. Tato středověká  dřevěná vláčkodráha obsahuje vlak s vagóny, stromy, postavy, vlajky, hrad který slouží jako průjezdný tunel. Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství z naší nabídky.

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 95x52cm. Set se skládá z 46 hracích prvků.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.