Vláčkodráha Bigjigs - Velká dvojúrovňová, 130 dílů

Kód: BJT017
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
Vláčkodráha Bigjigs - Velká dvojúrovňová, 130 dílů
4 299 Kč 3 552,89 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha.
Rozměr po sestavení: 110x74cm
Počet dílků: 130ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dřevěná vláčkodráha s velkým počtem kolejí a příslušenstvím. Díky spoustě pilířů lze vláčkodráhu složit bez problémů do dvou úrovní. Celý set tvoří 130 dílů. Set obsahuje například větší trojmístné depo, tunel, překládací otočný jeřáb, točnu, dva mosty, dvě mašinky se šesti vagónky, spoustu příslušenství, dopravních prostředků, značek a postaviček, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry. Kolejiště je dostatečně dlouhé a poskytuje mnoho variant sestavení.

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 110x74cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.