Vláčkodráha Maxim - S tunelem, 100 dílů

Kód: 50019
Akce
Značka: Maxim
2 498 Kč –8 %
MA50019
2 498 Kč –8 % 2 298 Kč 1 899,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým příslušenstvím a horským tunelem - 100 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dřevěná vláčkodráha s horským tunelem. Celý set tvoří 100 dílů. Set obsahuje například nádraží, horský kopec, policejní hasičskou a záchranou stanici, 2 cihlové mosty, přejezd se semafory, 3 mašinky s vagónky, spoustu pilířů , dopravních prostředků, značek a postaviček, zvířátek, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry. Kolejiště je dostatečně dlouhé a poskytuje mnoho variant sestavení. Tunel lze odklopit a vznikne tak horský most.

Po sestavení měří 95x75cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.