Vláčkodráha Woody - Maxi, 120 dílů

Kód: 93063
Značka: Woody
1 778 Kč 1 469,42 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha Maxi s velkým příslušenstvím - 120ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vláčkodráha "Maxi" obsahuje 120 kusů příslušenství. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi. Příslušenství a doplňky obsahují bohaté kolejiště, vlaky, auta, (2 mašinky, 5 vagonků a 5 aut) značky, postavičky, stanici, přejezd, most, značky, stožáry,  atd.

Rozměr rozložené vláčkodráhy: 100x93cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.