Vláčkodráha Woody - Průmyslová zóna se dvěma jeřáby

Kód: 91824
Značka: Woody
2 849 Kč 2 354,55 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s maxi příslušenstvím, průmyslový park - velké depo, jeřáby.
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Průmyslová zóna a v ní vláčkodráha s velkým příslušenstvím. Vláčkodráha je stojí na vzestupných pilířích - patře. Tento set obsahuje pětimístné depo, mosty, zastávku, točnu, most, 2 jeřáby, značky, postavičky, vlaky, nadjezdy, stromy, světla a další příslušenství.

Hravou formou se můžete pohybovat v reálném průmyslovém parku a organizovat nákladní dopravu. Může být použit jako kompletní vláčkodráha nebo jako doplněk k Vašim stávajícím železnicím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní vláčkodráhy
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.