Vláčkodráha Woody - Se skluzavkou a jeřábem

Kód: 90588
Značka: Woody
1 688 Kč 1 395,04 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha se skluzavkou a velkým příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha se skluzavkou a jeřábem. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi na trhu. Vláčkodráha je dvojúrovňová. Zapojte svou představivost a vydejte se s vláčkem na nekonečně dlouhé dobrodružné výlety kamkoli Vás Vaše fantazie zavede. Rozvoj dítěte: motorika, představivost a může zapojit do zábavné hry všechny členy rodiny.

Obsahuje:  (kolejnice, tunely, pilíře, a doplňky jako jsou značky, domečky, autíčka, panáčci, cesta, přejezd, stromky, jeřáb má odjímatelný náklad s magnetem. Jeřáb má kličku, kterou se namotává lano. Lano je na konci opatřeno magnetem pro úchop nákladu)

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ VLÁČKODRÁHY
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.