Mašinka elektrická s pohonem - Vysokorychlostní vlak, Bino

Kód: 82275
Značka: Bino
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka a 2 vagóny s elektro pohonem vpřed a vzad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlak Viktor má mašinku a dva vagonky. Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní lokomotiva pro osoby poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne až dva vagónky. Hezký doplněk pro vláčkodráhy. Za vagónem rychlovlaku je magnet na uchycení dalších vagonků. Je vhodný pro všechny standartní dřevěné koleje.

Rozměr mašinky s vagony je 35x3,5cm.

Hračka je na 1x1,5V AA baterie - nejsou součástí hračky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bino lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček. Na trhu je od roku 1990 s obchodní značkou Bino. V roce 2001 převzal Olymp německou firmu Mertens. Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka pro dřevěné hračky. Produkci a sklady firma přesunula do České republiky, do Klatov. Momentálně jsou produkty Bino-Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA. Všechny hračky těchto značek mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.