Mašinka elektrická s pohonem - Zelená, Woody

Kód: 91168
Značka: Woody
148 Kč 122,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Plastová zelená mašinka s elektro pohonem vpřed a vzad a světlem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní mašinka je vybavena magnetem pro připojení vagónku a ve předu svítí. Přepínač pro pohyb vpřed a vzad je umístěný na střeše. Dokáže vyjet stoupání i bezpečně sjet svou stejnoměrnou rychlostí, dobře drží v kolejišti a je tak spolehlivým pomocníkem a příjemným společníkem na cestách po železnici.

Typ baterie: 1x1,5V ´´AA´´. Rozteč kol 2,5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mašinky s pohonem
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.