Most - Otočný s lodičkou a nadjezdy, Bigjigs

Kód: BJT125
Značka: Bigjigs
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný otočný most nad řekou, jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otáčecí most je pěkný doplněk ke kterékoliv vláčkodráze. Plachetnice je na cestě k mostu, zastavte vlak! Otočte most, aby plachetnice mohla projet na své cestě. Jakmile loď projede, otočte most zpět na místo a vlak může pokračovat v jízdě.

Součástí balení je most, 2 nadjezdy, loďka. Celková délka s nadjezdy je 64cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mosty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.