Most - Zvedací modrý s nadjezdy Bigjigs

Kód: BJT370
Značka: Bigjigs
689 Kč 569,42 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný modrý zvedací most s nadjezdy, příslušenství k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvedací most je pěkný doplněk ke kterékoliv vláčkodráze. Most je v kombinaci dřevo-plast a je včetně dvou kolejnicových nadjezdů. Pod mostem je napevno kolej, vlaky mohou projíždět pod ním i na něm. Na tuto kolej lze napojit další a tak rozšířit vlakové impérium.

Součástí balení je most, 2 nadjezdy. Celková délka s nadjezdy je 57cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mosty
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.