Přejezd - Železniční se závorami, Woody

Kód: 92104
Značka: Woody
138 Kč 114,05 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěný přejezd se závorami a signalizačním zařízením jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá pořádná vláčkodráha se neobejde bez železničního přejezdu. Závory jsou zvedací. Navíc tento přejezd obsahuje dva výstražné kříže značící přejezd a signalizační zařízení. Zapojte do hry i svá autíčka a připravte pro ně bezpečný přejezd přes vlakové koleje!

Rozměr: 16x13x11cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Přejezdy a závory
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.