Mašinka elektrická s pohonem - Rychlovlak, Bino

Kód: 82057
Tip
Značka: Bino
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Plastová mašinka a vagón s elektro pohonem vpřed a vzad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sledovat lokomotivu jak projíždí, je někdy zábavnější než s ní přímo jezdit. Moderní lokomotiva pro osoby poháněná bateriemi, dokáže jezdit v obou směrech, utáhne ještě jeden vagónek. Hezký doplněk pro vláčkodráhy. Lokomotiva je na baterie 1x1,5V AA. Baterie není součástí balení. Za vagónem rychlovlaku je magnet na uchycení dalších vagonků.

Rozměr mašinky a vagónu je 22x3,5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY K VLÁČKODRÁZE
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bino lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček. Na trhu je od roku 1990 s obchodní značkou Bino. V roce 2001 převzal Olymp německou firmu Mertens. Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka pro dřevěné hračky. Produkci a sklady firma přesunula do České republiky, do Klatov. Momentálně jsou produkty Bino-Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA. Všechny hračky těchto značek mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.