Set kolejí - 20 ks, Woody

Kód: 90872
Značka: Woody
518 Kč 428,10 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Příslušenství k vláčkodráze. Sada kolejí - celkem 2,53m.
Cenově výhodný set.
Počet: 20ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set 20ks různých dřevěných kolejí jako doplněk k vláčkodráze. Celkem získáte 253cm kolejiště. Jedná se o cenově výhodný set.

Níže je seznam dílů, kde je vždy uvedena orientační délka kterou získáte a orientační cena za kterou by jste tyto díly pořídili, kdyby se kupovali zvlášť.

Celkem koleje za 540,- Kč - ušetříte tedy 111,- Kč.

45cm - 2x nadjezd - 136kč
43cm - 2x rovinka dlouhá - 94kč
44cm - 4x rovinky krátká - 74kč
29cm - 2x rovinka střední - 47kč
36cm - 4x zatáčka krátká - 74kč
34cm - 2x zatáčka dlouhá - 53kč
12cm - 2x spojka - cca 37kč
10cm - 2x nárazník - cca 25kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety kolejí
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.