Most - Mostový tunel Maxim

 
 

Dřevěný mostový tunel jako doplněk k vláčkodráze

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 362,81 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 439 Kč
Kód produktu 50215
Značka Maxim
Webová stránka značky maximenterprise.com
Kategorie Tunely
Záruka 2 roky
 

Tunel je postaven na dvou mostních podpěrách a vedou k němu nadjezdy z obou stran. Díky této mostní konstrukci mohou vést koleje i pod tímto tunelem. Pěkný doplněk ke kterékoliv vláčkodráze. Tunel s nadjezdem je celodřevěný. Celkový rozměr tunelu i nadjezdy je 64cm. Rozměr mostu je 21x15cm.

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.