Tunel - Horská služba s heliportem Bigjigs

Kód: BJT263
Značka: Bigjigs
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tunel s chatou horské služby a vrtulníkem, jako příslušenství k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turisté už nemusí mít strach. K horským túrám neodmyslitelně patří také horská služba, která má za úkol postarat se o zraněné v případě úrazu. Horští záchranáři mají k dispozici helikoptéru, která může přenášet díky magnetu náklad z údolí do srubu. Také používají terénní auto pro záchranu. Tunelem může projíždět vlak. Hrací set obsahuje celkem 5 dílů.

 

Rozměr: 18x16x8cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.