Vláčkodráha Bigjigs - Doprava, 124 dílů

Kód: BJT018
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
Vláčkodráha Bigjigs - Doprava, 124 dílů
3 199 Kč 2 643,80 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým počtem kolejí a příslušenstvím autíček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada poskytuje spoustu možností. Co takhle využít rychlovlak a nebo jestli je to příliš rychlé, co pomalejší jízdu na místní dráze. Můžete zajet autem na letiště a dívat se na letadla a vrtulníky. Cestou nezapomeňte natankovat na čerpací stanici. Součástí jsou také pestrobarevné domy, budovy, stromy, lidé, tunel, tři mosty a mnoho vozidel. Kolejiště je dostatečně dlouhé a poskytuje mnoho variant sestavení.

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 115x72cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.