Vláčkodráha Bigjigs - Horská cesta, 112 dílů

Kód: BJT016
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
Vláčkodráha Bigjigs - Horská cesta, 112 dílů
3 099 Kč 2 561,16 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha.
Rozměr po sestavení: 123x86cm
Počet dílků: 112ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dřevěná vláčkodráha s horským průsmykem. Celý set tvoří 112 dílů. Set obsahuje například větší nádraží, dva horské kopce, překládací otočný jeřáb, točnu, most, mašinku se třemi vagónky, spoustu příslušenství, dopravních prostředků, značek a postaviček, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry. Kolejiště je dostatečně dlouhé a poskytuje mnoho variant sestavení.

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 123x86cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.