Vláčkodráha Bigjigs - Vláčkodráha se stolem, 59 dílů

Kód: BJT040
Značka: Bigjigs
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Dřevěná vláčkodráha se stolem.
Rozměr stolu: 103x73cm
Počet dílků: 59ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní dřevěná vláčkodráha včetně dřevěného pevného a stabilního stolu. Horní lakovaná deska je s vyobrazením krajiny, cesty a rybníku. Návrh odpovídá a pasuje na sestavení dodávané vláčkodráhy.

Vrtulník právě přistál a přináší zdravotnický materiál pro sanitku. Než se sanitka naplní může se řidič dívat na loď která plachtí na jezeře. Po cestě jede požární vůz, který míří na benzinku načerpat palivo. Celý set tvoří 59 dílků. Součástí je také bagr, vlak s vagónky, tunel, most, lidé, budovy a stromy.

Rozměr desky stolu je 103x73cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.