Vláčkodráha Bigjigs - Vláčkodráha se stolem City, 59 dílů

Kód: BJT045
Novinka
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
Vláčkodráha Bigjigs - Vláčkodráha se stolem City, 59 dílů
4 158 Kč 3 436,36 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha se stolem a velkým příslušenstvím - City.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní dřevěná vláčkodráha včetně dřevěného pevného a stabilního stolu. Horní lakovaná deska je s vyobrazením krajiny, cesty a rybníku. Návrh odpovídá a pasuje na sestavení dodávané vláčkodráhy. Vyvýšený stůl dovoluje hru více dětí najednou a zajišťuje dostupnost všech částí.

Vrtulník právě přistál a přináší zdravotnický materiál pro sanitku. Než se sanitka naplní může se řidič dívat na loď která plachtí na jezeře. Po cestě jede zelený vůz, který míří na kruhový objezd. Celý set tvoří 59 dílků. Součástí je také náklaďák, vlak s vagónky, tunel, most, lidé, budovy a stromy.

Rozměr desky stolu je 103x73cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.