Vláčkodráha Bino - Moje první vláčkodráha, Ovál, 21 dílů

Kód: 82274
Doprodej
Značka: Bino
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Barevná  dřevěná vláčkodráha pro seznámení se s vláčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezká dřevěná vláčkodráha s barevnými kolejemi a mašinkou, kterou lze stavět do oválu. Vláčkodráha je vhodná pro děti již od 3let. Ideální k seznámení dítěte s dřevěnou vláčkodráhou. Pokud dítě vláčkodráha zaujme, což nepochybujeme, tak lze dále vláčkodráhu rozšiřovat dokoupením kolejí a příslušenství. Součástí příslušenství je 10 dřevěných kolejí, mašinka a 2 vagónky, 2 domečky a stromy.

Rozměr balení je 46,5x26x6cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bino
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bino lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Firma Olymp je český výrobce a dodavatel dřevěných hraček. Na trhu je od roku 1990 s obchodní značkou Bino. V roce 2001 převzal Olymp německou firmu Mertens. Mertens je 80 let stará tradiční obchodní značka pro dřevěné hračky. Produkci a sklady firma přesunula do České republiky, do Klatov. Momentálně jsou produkty Bino-Mertens vyváženy do 12 evropských zemí, Japonska a USA. Všechny hračky těchto značek mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.