Vláčkodráha Janod - Story Express Divoký západ, 50 dílů

Kód: J08527
Značka: Janod
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Dřevěná vláčkodráha s kovboji a indiány.
Počet dílků: 50ks
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tématická vláčkodráha obsahuje saloon s postavičkami, které patří k životu na divokém západě - sherifa, kovboje, indiány, čtyři koně, býka, koňský povoz a další. V sadě najdete také vláček, který tvoří mašinka a tři vagónky s koníkem. Z kolejí lze vytvořit větší okruh s mostem a dvěmi výhybkami. Set obsahuje celkem 50 částí.

Budova saloonu je uzavíratelná krabice, která je vyrobena z tvrdého kartónu a lze do ní uschovat celé příslušenství, vyjma kolejí.

Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr balení 60x40x12cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Janod
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat. 

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Janod lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Firma Janod je francouzký výrobce a dodavatel dřevěných hraček a vláčkodráh. Janod vyrábí hračky pro děti již přes 40 let a na francouzském trhu si udržuje první pozici v oblasti produkce dřevěných a kreativních hraček, které navrhuje špičkový designérský tým. S francouzskou firmou Janod máte jistotu, že získáte poctivou, kvalitní a hlavně originální a krásnou hračku, která prochází přísným testováním nejvyšších bezpečnostních standardů. Tradiční hry a hračky s moderním francouzkým designem, to je Janod!