Vláčkodráha Maxim - Dětská dráha s jeřábem

 

MA50641 01

 

První dřevěná vláčkodráha s jeřábem pro nejmenší děti.
Věk: od 18 měsíců

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 483,47 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 585 Kč
Kód produktu 50641
Značka Maxim
Webová stránka značky maximenterprise.com
Kategorie Vláčkodráhy Maxim
Záruka 2 roky
 

Hezká dřevěná hračka pro kluky i holky - vláčkodráha s barevnými kolejemi a mašinkou, kterou lze stavět do oválu. Vláčkodráha je vhodná pro děti již od 18 měsíců. Ideální k seznámení dítěte s dřevěnou vláčkodráhou. Pokud dítě vláčkodráha zaujme, což nepochybujeme, tak lze dále vláčkodráhu rozšiřovat dokoupením kolejí a příslušenství. Součástí příslušenství je 12 dřevěných kolejí, mašinka a vagónek, které mají odjímatelný náklad s magnetem a mechanický jeřáb, který je na konci opatřen magnetem pro úchop nákladu.

Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.