Vláčkodráha Maxim - S velkým mostem, 50 dílů

Kód: 50107
Akce Doprodej
Značka: Maxim
1 248 Kč –28 %
Vláčkodráha Maxim - S velkým mostem, 50 dílů
1 248 Kč –28 % 898 Kč 742,15 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým visutým mostem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento set obsahuje velký visutý most, který spojuje nebezpečně hluboké a více než příjemné údolí. Osobní vlak zde přepravuje lidi z města do města. Vyšplhat se na vrcholky kopců, přejet nad údolím po mostě a svištět dolů z kopce je velká zábava, kterou si určitě užijete. Nezapomeňte na cestující, kteří se na vás spoléhají. Tak hurá do údolí!

Sestava obsahuje:

10x dlouhá kruhová kolej, 2x nadjezdová kolej, 2x 20cm rovná kolej, 2x 10cm rovná kolej, 2x mostní pilíř, 3x zvířátko, 2x postava, 3x domeček + střechy, 1x lokomotiva, 3x vagónek, 4x strom, 6x značka, 1x velký nosníkový most

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Maxim
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.