Vláčkodráha Woto - Maxi se serpentýnou, 129 dílů

 

Vláčkodráha Woto - Maxi se serpentýnou, 129 dílů

 

Dřevěná vláčkodráha se serpentýnou a velkým příslušenstvím.
Počet dílků: 129ks
Věk: 3+

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 1 189,26 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 1 439 Kč
Kód produktu 90030
Značka Woto
Kategorie Vláčkodráhy Woto
Záruka 2 roky
 

Dřevěná vláčkodráha se serpentýnou. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi na trhu. Zapojte svou představivost a vydejte se s vláčkem na nekonečně dlouhé dobrodružné výlety kamkoli Vás Vaše fantazie zavede. Tato vláčkodráha představuje jednu z nejlepších kombinací příslušenství a počtu kolejí na trhu. Rozvoj dítěte: motorika, představivost a může zapojit do zábavné hry všechny členy rodiny.

Obsahuje: 129 kusů (kolejnice + jejich příslušenství a doplňky jako jsou značky, domečky, autíčka, panáčci a stromky). Rozměry po složení je cca 120x97cm.

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woto lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Název české obchodní značky WOTO pochází z anglických slov Wooden Toys (dřevěné hračky) a zaměřuje se na dovoz kvalitních dřevěných hraček a vláčkodráh do ČR a Evropy. Všechny hračky splňují nejpřísnější standardy EU tj. normu EN 71 a mají certifikát CE i certifikáty z Institutu pro testování a certifikaci ITC Zlín.

 
 

 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.