Vláčkodráha Woto - Maxi Super, 110 dílů

Kód: 90025
Tip
Značka: Woto
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi na trhu. Zapojte svou představivost a vydejte se s vláčkem na nekonečně dlouhé dobrodružné výlety kamkoli Vás Vaše fantazie zavede. Tato vláčkodráha představuje jednu z nejlepších kombinací příslušenství a počtu kolejí na trhu. Rozvíjí u dítěte motoriku a představivost.

 

Obsahuje: 110 kusů (kolejnice + jejich příslušenství a doplňky jako značky, domečky, autíčka, vláčky, panáčky a stromky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Woto
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woto lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Název české obchodní značky WOTO pochází z anglických slov Wooden Toys (dřevěné hračky) a zaměřuje se na dovoz kvalitních dřevěných hraček a vláčkodráh do ČR a Evropy. Všechny hračky splňují nejpřísnější standardy EU tj. normu EN 71 a mají certifikát CE i certifikáty z Institutu pro testování a certifikaci ITC Zlín.