Vláčkodráha Small foot - Město a venkov, 24 dílů

Kód: LE11490
Novinka
498 Kč 411,57 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Malá dřevěná vláčkodráha s mašinkou, mostem a příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezká dřevěná vláčkodráha s kolejemi a mašinkou, kterou lze stavět do oválu. Vláčkodráha je vhodná pro děti již od 3 let. Ideální k seznámení dítěte s dřevěnou vláčkodráhou. Pokud dítě vláčkodráha zaujme, tak lze dále vláčkodráhu rozšiřovat dokoupením kolejí a jiného příslušenství. 

Rozměry vláčku: 21x3,5x5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Small foot
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.