Vláčkodráha Small foot - S jeřáby, 87 dílů

Kód: LE11191
Novinka
2 598 Kč 2 147,11 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým a malým jeřábem a staveništěm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevená vláčkodráha tentokrát jako staveniště. Zásobujte dělníky a stroje materiálem pomocí vláčku a dvojice různě velkých jeřábů. Menší jeřáb je ke zvedání břemene vybaven magnetem a druhý může náklad pevně sevřít kleštěmi opatřenými gumičkou. Větší z jeřábů je navíc vybaven výsuvným ramenem a můžete jím v plném rozsahu otáčet. Stavba členité dráhy vláčku je skutečnou výzvou, nabízí atraktivní převýšení s množstvím podpěr. Zároveň je možno všechny kolejnice kombinovat s dalšími běžně dostupnými vláčkodráhami známých výrobců, nabízí tak nekonečnou zábavu. Součástí soupravy je dále pestrý výběr rozmanitých doplňků, autíček, figurek či značek, díky kterým bude na Vašem staveništi vždy rušno.

Součástí balení jsou 2 jeřáby, 3 dílný vláček, 3 autíčka, 9 figurek, díly dráhy a 20 dílů dalších doplňků. Celkem 82 dílů. Rozměry velkého jeřábu: 40x38x44cm. Rozměry malého jeřábu: 10x10x26cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Small foot
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.