Vláček - Farmářský vlak speciální edice 2023, Brio

Kód: 36040
Značka: Brio
468 Kč 386,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Vláček s vagónkem a se zvířátkem, které lze vyndat, jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vláček se zvířátkem jako doplněk k vláčkodráze. Speciální edice je hezkým doplňkem každého železničního systému. Tato neobvyklá lokomotiva vychází z oblíbeného farmářského vlaku a má chladnou zelenou barvu s lesklými zlatými detaily. Připojený vagon se zvířaty má místo pro velmi speciální dřevěnou krávu s golden rohy. Stačí otevřít rampu, vylézt nahoru a můžete vyrazit! Tento dřevěný vláček z limitované edice je k dostání pouze v roce 2023 a do vyprodání zásob.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.