Zastávka - Nádraží Grand central station, Bigjigs

Kód: BJT272
Značka: Bigjigs
2 199 Kč 1 817,36 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Velké nádraží s parkovištěm jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšíření vláčkodráhy velkým hlavním se čtyřmi nástupišti.  V horní části je parkoviště pro autíčka s nájezdem. Do patra se lze dostat také výtahem, který se ovládá z boku. Vedle parkoviště je věž s přistávací plochou pro vrtulník.

Součásti balení je nádraží, výtah, vrtulník, 2 autíčka a ukazatel s cílovými městy pro vláčky, prodejna jízdenek, 2 výhybky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.