Autíčka - Ambulance s panáčky, Woody

Kód: 90793
Značka: Woody
178 Kč 147,11 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Sanitka s panáčky, jako doplněk k vláčkodráze nebo samostatnou hru s auty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pojízdná sanitka s panáčky, je skvělý doplněk k vláčkodráze nebo samostatnou hru s auty. Mašinka a vagón je dlouhý 21cm. Pro větší zábavu mají panáčci  pohyblivé klouby. Ambulantní vozidlo  je v barvách českých záchranných složek - grafický design českých výtvarníků. Kompatibilní i s ostatními vláčkodráhami nabízenými na našem trhu.

Rozměr je 21x4x6cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.