Koleje - Propojovací 8ks, Bigjigs

Kód: BJT104
Značka: Bigjigs
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Příslušenství k vláčkodráze. Propojovací krátké koleje.
Počet: 8ks
Rozměr: 50cm (celkem)
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné koleje jako doplněk k vláčkodráze. Propojovací koleje jsou speciální díly k vláčkodráze, které slouží k propojení kolejí se souhlasnými zámky. Set obsahuje 4 mini koleje a 4 mini koleje se souhlasnými zámky na obou koncích. Celkem získáte 50cm kolejiště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovinky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.