Autíčka - Dopravní prostředky ve městě 9ks, Bigjigs

Kód: BJT060
Značka: Bigjigs
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Set  9 dřevěných aut jako doplněk pro vláčkodráhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 9ks dřevěných  dopravních autíček jako doplněk k vláčkodráze nebo  pro samostanou hru s auty. Obsahuje hasičské a policejní auto, sanitku, autobus, odtahové vozidlo a 4 osobní auta. Jedno autíčko má vepředu magnetický naviják - lze tedy zapojit do odtahového vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.