Autíčka - Tahač se dřevem, Brio

Kód: BR33657
Novinka
Značka: Brio
298 Kč 246,28 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný tahač se dřevem jako příslušenství k vláčkodráze, nebo pro samostatnou hru s auty.
Rozměr: 22x13x4cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tahač naložený dřevem je připraven převážet svůj těžký náklad a slouží jako doplněk k vláčkodráze nebo samostatnou hru s auty. Naklopením kabiny dopředu odhalíte skrytý motor. Magnet na zadní straně přívěsu umožňuje připojení k jakémukoliv vozu BRIO World. Pod červeným krytu přívěsu naleznete tři bezpečně uložená dřevěná polena. Každé poleno je vybaveno kovovým dílem pro připojení k libovolnému magnetickému jeřábu.

Rozměr: 22x13x4cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.