Doplněk - LED Osvětlení dráhy, Brio

Kód: BR33836
Novinka
Značka: Brio
228 Kč 188,43 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Železniční osvětlení jako příslušenství k vlačkodráhám.
Rozměr: 13x8x4,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšíření příslušenství pro vláčkodráhy je zajímavým doplňkem každé železniční trati, děti si mohou hrát i ve tmě.  Oboustranné LED světlo lze zapnout a vypnout pomocí červeného tlačítka. Světlo se automaticky po několika minutách vypne. Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů a jemných kovových detailů.

Baterie: 2LR44 (baterie jsou součástí balení). Rozměr: 13x8x4,5cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.