Doplněk - Záchranářský vrtulník, Brio

Kód: BR36022
Novinka
Značka: Brio
588 Kč 485,95 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Záchranářský vrtulník Brio, s otáčivými rotorovými listy a pilotem.
Rozměr: 28x20x12,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezké rozšíření vláčkodráhy a nebo hračka pro samostatnou hru. Součástí je vrtulník, 2 figurky, nosítka. Vrtulník s otáčivými rotorovými listy, předními a zadními otevíracími dveřmi a nosítky pro zraněného je i s pilotem připraven vyrazit do nejnebezpečnějších situací. Pomůže zraněné figurce na nosítka, naloží ji do zadní části vrtulníku, zavře dveře a vzlétne zpět na základnu. Vyrobeno v kombinaci dřevo/plast.

 Rozměr: 28x20x12,5cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.