Set příslušenství - Dopravní značky 18ks, Bigjigs

Kód: BJT061
Značka: Bigjigs
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Sada dřevěných dopravních značek k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K žádné dráze nesmějí chybět dopravní značky a semafory, podle kterých se to všechno řídí. Značky se dají rozmístit kolem kolejí, nebo si s nim lze hrát samostatně. Balení obsahuje 10x dopravní značku, 2x semafor, 2x pouliční lampu, 2x parkovací hodiny, 1x telefonní budku a 1x poštovní schránku. Výška značek je 7cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.