Autíčka - Stavební stroje 12ks, Woody

Kód: 90797
Značka: Woody
258 Kč 213,22 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná sada  12ks stavebních aut k vláčkodráze, nebo pro samostatnou hru s auty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada 4 kusů stavebních dřevěných autíček  a dalšího příslušenství jako doplněk k vláčkodráze nebo samostatnou hru s auty. Zahrnuje stavební nákladní automobil se sklápěčem, válcovací vůz, míchačku a bagr. Dále 2 panáčky, 2 značky a 4 kužely. Tato sada vozidel se bude hodit na stavbě!

Vyrobeno v kombinaci dřevo/plast.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autíčka, značky a postavičky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.