Budova - Hasičská stanice, Maxim

Kód: 50651
Značka: Maxim
748 Kč 618,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Požární stanice jako doplněk k vláčkodráze nebo k samostatné hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšiřte své vlakové impérium o hasičskou stanici. Žádné město se neobejde bez kompletně vybavené hasičské stanice, která dokáže rychle zasáhnout v případě požárů, velkých dopravních či vlakových nehod a také při přírodních katastrofách. Díky takové stanici, se všichni cítí podstatně bezpečněji. Na výjezd k požáru jsou připravené dva hasičské vozy s posádkou.

Součástí je budova s garáží a hasičskou tyčí, 2 x auto, 1 x vrtulník, 3x figurka hasiče, reflektor, 2x oheň. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Rozměr: 26x20x13cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.