Budova - Stáj pro zvířata, Brio

Kód: BR36012
Novinka
Značka: Brio
888 Kč 733,88 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný seník a stáj s jeřábem jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 22x19x19cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hezky propracovaná stáj může obohatit krajinu vláčkodráhy. Zvířecí stáj BRIO World s vozem na seno je krásným domovem pro všechna zvířata. Je pro ně dostatek místa ve stodole i pro jejich krmení v seníku. Krmivo pro zvířata lze bezpečně naložit z vozu do stáje pomocí funkce nakládání sena na střeše stáje. Vůz lze také použít k přepravě zvířat. Součástí seníku je vagónek s magnetickým nákladem.

Rozměr: 22x19x19cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.