Budova - Uhelný dok s jeřábem, Bigjigs

Kód: BJT257
Značka: Bigjigs
639 Kč 528,10 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěné uhelné překladiště s vagónem a jeřábem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní dřevěný jeřáb zvedá náklad uhlí z lodě na vlak a zase zpátky, takže cesta může pokračovat po moři či po železnici. Jeřábem lze jednoduše manipulovat a díky magnetu překládat zboží. Podněcuje fantazii, zručnost a koordinaci.

Součástí je i nákladní loď a vagon s odnímatelným nákladem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.