Budova - Železniční opravna bílá, Maxim

Kód: 50484
Značka: Maxim
368 Kč 304,13 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný železniční opravna jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 31x13x8cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neexistuje mašinka, která by čas od času neměla poruchu. V opravně se postarají o dobrý technický stav. Tato dřevěná železniční opravna obohatí vaši vláčkodráhu. Mašinka nejprve najede na rampu, kde ji technici opraví. Jakmile je vše hotovo, tak se pootočením červenou páčkou rampa nakloní a mašinka se sama vydá zpět na trať.

Balení obsahuje opravnu, dva nadjezdy. Rozměr včetně nadjezdů je 31x13x8cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Budovy, továrny apod.
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.