Depa - S točnou pro čtyři lokomotivy, Maxim

Kód: 50988
Značka: Maxim
838 Kč 692,56 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěné maxi depo s točnou pro čtyři mašinky jako doplněk k vláčkodráze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Depo je nezbytnou součástí každé větší vláčkodráhy. Zaparkujete mašinky a vagónky na noc, aby si odpočinuly před dalším perným dnem. Toto velké depo má parkovací místa pro čtyři mašinky. Před vjezdem do depa je točna, která směřuje mašinky na požadované místo v depu.  Průměr točny je 20cm. Každý vjezd má své dveře. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Rozměr depa včetně točny je 40x40cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Depa
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.